ESCAPE ROOM OLSZTYN

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY PROFESORA

ZAREZEWUJ POKÓJ ZAGADEK
SKRZYNIA DO GRY W DOMU
DARMOWA GRA INTERNETOWA

W dniach 14-17.08 NIE PRACUJEMY. Zapraszamy do rezerwacji online na kolejne dni:)

CO WYRÓŻNIA NASZ

ESCAPE ROOM OLSZTYN

Od kiedy poznaliśmy escape room jako formę spędzania czasu marzyliśmy o własnym. Historia powstawania Profesor Escape Room Olsztyn ciągnie się przez trzy zakręcone lata. Tworzenie zagadek, scenografii i rozwiązań elektronicznych pozwala nam na spełnienie wszystkich marzeń, a wasz zachwyt i miłe opinie tylko nas w tym utwierdzają 🙂 Mamy nadzieję że nasz ESCAPE ROOM napełni was radością i przysporzy niezapomnianych emocji w gronie rodzinnym, przyjacielskim czy na firmowych imprezach integracyjnych!

Wejdźcie do świata Profesora i dajcie się ponieść emocjom, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają nasze pokoje zagadek!


Swoją karierę rozpoczął od kradzieży samochodów w małym miasteczku. Jednak to nie auta sprawiły że jego nazwisko znalazło się na liście najbogatszych ludzi świata!

Zresztą po co ja ci to mówię Agencie, przecież już to wiesz. Od 3 minut znajdujesz się w kryjówce jednego z największych przemytników świata, niestety El patron znów był krok przed tobą i zdążył uciec…


SPRAWDŹ I REZERWUJ

Sześcioro specjalistów, jeden genialny plan i pół roku przygotowań. Przyszedł czas próby ostatecznej. Wydawało się, że wasz plan bierze pod uwagę każdą ewentualność… Dobrze wiecie poco tu jesteście i jakie macie opcje opuszczenia banku.

Tylko od was zależy czy opuścicie bank z torbami pełnymi kosztowności czy w czarnych workach…


SPRAWDŹ I REZERWUJ

Wśród ludności Olsztyna krążą pogłoski że na terenie Kortowa istniał niegdyś szpital dla umysłowo chorych, z którego chorzy nigdy nie wracali do domów…

Tylko nieliczni zdołali to przeżyć i wyznać co tam się działo. Jeden z nich wskazał ukryte przejście do dziwnych drzwi na których widniał napis “Dr. Kortau”

Już na pierwszy rzut oka widać że drzwi nie były otwierane od dziesiątek lat. Kto wie co się za nimi kryje.. Nikt nie wie, bo nikt z tego gabinetu nie wrócił.


SPRAWDŹ I REZERWUJ
GRAJ ZA DARMO ONLINE

Domowy Escape room Olsztyn

Przeklęta skrzynia złego Maga CoVIDusa to wyjątkowy Sposób na spędzenie wolnego czasu.

Nie musisz nigdzie wychodzić, możesz zostać w domu sam lub zaprosić znajomych.

 

Mobilny pokój zagadek, Escape room – To Doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie tylko sobie zażyczysz.

na imprezie firmowej
na urodzinach
na grillu z przyjaciółmi w ogrodzie
czy na leśnej polanie!

…dzięki przemyślanej budowie możecie poczuć się jak w ESCAPE ROOM-ie,

DO GRY NIE POTRZEBUJESZ MISTRZA GRY, WYSTARCZY INSTRUKCJA OBSŁUGI I OPIS ZABAWY DOŁĄCZANY DO SKRZYNI.

CAŁY ŚWIAT MAGICZNYCH ZAGADEK ZAKLĘTY W JEDNEJ SKRZYNI!

PRZEWIDYWANY CZAS ZABAWY OD 1 do 3h

(w zależności od doświadczenia).
(aktualnie dowóz na terenie olsztyna i okolic lub odbiór osobisty)

SPRAWDŹ I REZERWUJ

Bezpieczny Escape Room

W języku polskim nie ma odpowiednika słowa Escape Room – Najbliższym tłumaczeniem zwrotu Escape Room w języku polskim jest POKÓJ ZAGADEK.

Escape Room y jako typ rozrywki cieszą się rosnącą popularnością wśród rodzin, przyjaciół jak również podczas wyboru miejsc na imprezy integracyjne czy okolicznościowe takie jak wieczór Kawalerski, wieczór Panieński oraz urodziny. Grupa graczy na bazie intrygującego scenariusza oraz angażującej aranżacji ma za zadanie rozwiązanie konkretnego scenariusza w określonym czasie. Czasem jest to obrabowanie sejfu, czasem pogoń za kartelem narkotykowym, a czasem próba uwolnienia dusz magów z Ministerstwa Magii. Jedno jest pewne – świetna rozrywka gwarantowana !

Jeśli jesteś w maniakiem krzyżówek, mistrzem sudoku, pogromcą puzzli lub gier przygodowych – z pewnością odnajdziesz się w Świecie Profesora Escape

Wasze bezpieczeństwo, nasz priorytet!

Z uwagą i starannością śledzimy świat escape roomów, sami zwiedzamy pokoje zagadek w całej Polsce.

W każdym momencie prac nad naszymi pokojami szukamy najlepszych rozwiązań, tak aby zapewnić graczom bezpieczeństwo i komfort gry.

Nasze pomieszczenia zostały stworzone w porozumieniu ze specjalistami w zakresie pożarnictwa oraz budownictwa, dzięki czemu mamy pewność że zabawa odbywa się w sposób bezpieczny!

 

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa które zawsze będą standardem w naszych pokojach zagadek:

 

– Drzwi wejściowe z naszych pokoi zagadek zawsze są otwarte – w scenariuszach realizujecie cele gry, rozwiązujecie zagadki lecz w każdej chwili możecie samodzielnie opuścić przestrzeń gry!
– Stały nadzór wideo oraz krótkofalowy
– Precyzyjnie oznaczone drogi ewakuacyjne oraz światła awaryjne
– W naszym Escape Room Olsztyn obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz ogrzewania gazowego
– Nasze pokoje zagadek Olsztyn zostały zaprojektowane tak aby w zasięgu graczy dostępne były urządzenia i instalacje jedynie używające “Bezpiecznego napięcia” 5-12V

 

profesorescape@gmail.com

Budowa sklepów i stron internetowych