Cennik Escape Room Olsztyn

WARSZTATY / KURS KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ.

Po przygotowaniach online przeprowadzany jest EGZAMIN PRAKTYCZNY z poznanych zagadnień w jednej z sal egzaminacyjnych Profesora! Egzamin trwa do 60min zaś po jego zakończeniu każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu!

Egzamin odbywa się maksymalnie w grupach 5 osobowych, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym!

Pamiętajmy aby dbać o zdrowie, my zadbamy o to abyście byli u nas bezpieczni. Prosimy, stosujcie się do wskazówek Profesora oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który zaleca noszenie maseczek, dezynfekcje rąk oraz odstępy! Każda chętna osoba otrzyma od nas maseczkę oraz rękawiczki ochronne przed wejściem na sale egzaminacyjną!

Wejście i wyjście z sali egzaminacyjnej odbywa się naprzemiennie tak aby uczestnicy egzaminu nie mieli styczności z uczestnikami kolejnego egzaminu!

dzieci w wieku 7-15 lat mogą wziąć udział w warsztatach z jedynie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Jednoznacznie podkreślamy, że Kurs Komunikacji Interpersonalnej wyłącznie wykorzystuje system/stronę internetową rezerwacji pokoi zagadek i nie jest bezpośrednio powiązany z działalnością rozrywkową jaką są pokoje zagadki!

Zachęcamy jednak do korzystania usług Profesora!

Przebieg Warsztatów\Kursu:

  1. Zapoznaj się z dostępnymi wariantami oraz terminami egzaminów praktycznych
  2. Zarezerwuj wybrany wariant egzaminu w konkretnym dniu oraz godzinie.
  3. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz materiały szkoleniowe na podany w formularzu email (materiały w dogodnej formie ebooka)
  4. Gdy już zapoznasz się z treścią kursu i upewnisz się że wszyscy członkowie grupy są gotowi i zdrowi, przyjdźcie i sprawdźcie swoją wiedzę w praktyce na egzaminie!Płatność:

Informujemy, iż płatności za kurs komunikacji interpersonalnej można dokonać gotówką lub kartą na miejscu przed egzaminem.

Kurs wraz z egzaminem to koszt 125zł, grupa egzaminacyjna od 2 do 5 osób.