escape room dla szkoły

Oferta Escape Room dla Szkół i klas

Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę Escape Roomów dla szkół i klas!

W Olsztynie posiadamy 4 scenariusze gry, które łącznie pomieszczą 24graczy jednocześnie. Każdy ze scenariuszy to doskonały sposób, aby zintegrować edukację z rozrywką!

 

Nasi doświadczeni mistrzowie gry dopilnują aby zapewnić graczom pełen komfort gry, zaś opiekunom darmową kawę lub herbatę na czas oczekiwania!

 

Stworzyliśmy unikalne pokoje, które nie tylko zapewnią uczniom rozrywkę, ale także rozwijają umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz efektywnej komunikacji w grupie.

 

Niech nasze Escape Roomy staną się integralną częścią planu lekcji lub wyjątkową atrakcją podczas wycieczki szkolnej. Zaprzyjaźnij się z nauką, pracą zespołową i rozrywką, dzięki naszej dedykowanej ofercie dla szkół i klas. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i zarezerwować termin!

 

Sprawdź poniżej dlaczego nasze Escape Roomy są doskonałym wyborem dla szkół i klas!Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin!
escape room dla szkoły
escape room

Rozwijanie logicznego myślenia

Escape roomy stawiają przed uczniami wyzwania logiczne, które wymagają analizy, dedukcji, łączenia faktów i myślenia krytycznego.

Rozwiązywanie problemów

Każdy escape room zawiera zestaw zagadek, które uczniowie muszą rozwiązać, aby przejść do kolejnych etapów. To rozwija ich umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów.

Efekt WoW!

Nasze pokoje projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami, dlatego mamy pewność że wszyscy gracze wyjdą od nas zadowoleni (niezależnie ile mają laty!)

Zastosowanie praktycznej wiedzy

Nasze pokoje są zaprojektowane w taki sposób, aby uczniowie musieli zastosować swoją wiedzę w praktyce. To pomaga im namacalnie odkryć, jak konkretne informacje mogą mieć zastosowanie w realnych sytuacjach.

Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych

Aby rozwiązać zagadki i przejść przez escape room, uczniowie muszą skutecznie komunikować swoje pomysły i wnioski.

oferta dla szkół escape room

Opanowywanie presji i zarządzanie czasem

Escape roomy mają ograniczony czas na ukończenie zadań. To może pomóc uczniom w oswojeniu się z presją oraz doskonaleniu umiejętności zarządzania czasem.

 szkoła escape room

Kreatywność

Zadania w Escape Roomie są doskonałym sprawdzeniem kreatywności graczy

rozrywka olsztyn

Uczestnictwo w wielozmysłowym uczeniu się

Escape roomy mogą angażować wiele zmysłów uczniów, takich jak wzrok, słuch, dotyk i koordynacja ruchowa, co może pomóc w lepszym przyswajaniu informacji.


Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin!

Co mówią o nas?

ahencja interaktywna

Świetny pomysł i na czasie 😉 Wykonanie niezwykle realistyczne i przemyślane. SUPER ROZRYWKA OLSZTYN

rozrywka w olsztynie

Potwierdzam, że wysokie oceny nieprzypadkowe, pokój profesora doskonały dla początkujących, ja z kolei polecam do ogrania z mlodszymi amatorami – dzieci świetnie się bawią kradnąc kosztowności z banku.

wycieczka szkolna w olsztynie

Byłam 3 razy. Za każdym razem było super . Osoba tam pracująca bardzo sympatyczna, mega sie angażuje. Polecam we dwójkę jak i pełną grupą.